Whatsapp

Satış Öncesi ve Sonrası Destek


Satış Öncesi ve Sonrası Destek

Bizim için kalite bitiş çizgisi olmayan bir yarıştır...

Permak Makina, “kalite odaklı” üretim prensibini “müşteri odaklı” satış ile devam ettiren ve “müşteri memnuniyeti” ilkesi ile satış öncesi ve sonrası hizmet veren öncü  bir firmadır.
 

Satış öncesi destek

Permak Makina  hizmet anlayışı ile, satış öncesi destek konusunda müşterilerine ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çözüm sunmaktadır. Taban sektöründe gelişen ve değişen koşullar doğrultusunda ürün ve hizmet anlamında destek oldukça önemli bir yere sahiptir. Satış öncesi destek veren Permak Makina için en önemli odak noktası, müşteri taleplerini doğru anlamak, doğru makine tercihini ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Satış sonrası destek

Permak Makina olarak hizmet anlayışı ile satış sonrası destek konusunda da müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız. Hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda satış sonrası destek oldukça önemli bir yere sahiptir. Permak Makina, satış sonrasında yetkin teknik kadrosu ile Kurulum, Bakım & Teknik Servis ve Teknik Eğitim hizmeti sağlayarak müşteri taleplerine hızlı, güvenilir, doğru çözümler sunar.