KURUMSAL

1979 yılında kurulan permak makina kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak plastik sanayi sektörü için plastik enjeksiyon makinası,hidrolik pres,takım bileme tezgahı imalatı ve yedek parça imalatı,satış,montaj,kullanıcı eğitimi ve servis hizmetlerini tecrübeli kadrosuyla değerli müşterilerimize sağlamaya çalışmaktadır.

Permak Makina 18 gr 'dan 3 kg ' a kadarplastik enjeksiyon makinaları, 3 ton'dan 180 ton'a kadar özel hidrolik presler ve tek ağızlı kalam bileme makineleri üretmektedir.2000 yılından sonra BABY PLAST enjeksiyon makinelerini'de müşterilerimize sunuyoruz. image Permak makina üretim tecrübesi,deneyimli kadrosu, profesyonel yaklaşımı ve her geçen gün ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek kalitesinden ve prensiblerinden ödün vermeden sanayi sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.Fabrikamızda dinamik kadromuz ve makina parkurumuzla imalatçılığın en iyi eserlerini titiz bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.

PERMAK PLASTİK ENJEKSİYON MAKİNALARININ DİĞER EMSAL MAKASLI PLASTİK ENJEKSİYON MAKİNALARINA GÖRE FARKLI UYGULAMALARI

MENGENE AKSAMI KOLONLAR İKİ ADET SABİT PLAKADAN TESBİTLİ OLMASI VE MAKİNE ÇALIŞMA SÜRESİ İÇİNDE KOLON AYARI GEREKTİRMEMESİ.

KALIP AYARI ARKA PLAKANIN MERKEZİNDEN TRAPEZ SİLİNDİRİK VİDA VE HİDROMOTOR TAHRİKİ İLE YAPILMASI.

KİLİTLEME MAKASLARIDA BU SİSTEM ÜZERİNE BAĞLANARAK SİSTEMİN KİLİTLENMESİ PLAKANIN, MERKEZİNDEN SIKARAK DİĞER SİSTEMLERE GÖRE DAHA FAZLA DAYANMA GÜCÜNE ULAŞMASADIR.